DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Brány a ploty
- Drevené oplotenia
- Kovová mriežka na rastliny 120 x 90 cm
Kovová mriežka na rastliny 120 x 90 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kovová mriežka na rastliny 120 x 90 cm3-7 dní33 €26,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kovová mreža na rastliny je funkčnou súčasťou záhradnej architektúry. Je ideálny, ak si chcete do záhrady vysadiť popínavé rastliny. Dokonale zakryje priestor v záhrade. Pomôže vám oddeliť časť na grilovanie alebo sa oddeliť od susedov. Je vyrobený z veľmi odolnej ocele. Určite vám bude spoľahlivo slúžiť dlhé roky.
Vlastnosti a výhody
Kovová mriežka na rastliny 120 x 90 cm je veľmi univerzálnym prvkom do vašej záhrady. Môžete ho namontovať vertikálne alebo horizontálne. Samotná montáž by vám nemala robiť žiadne problémy. Výrobok je vyrobený z ocele odolnej voči poškodeniu. Neškodia jej ani intenzívne dažde a vysoké teploty. Pri správnej inštalácii odolá aj silnému vetru. Je natretý čiernou farbou. Vďaka tomu sa určite bude hodiť kamkoľvek do vašej záhrady. Kovová mriežka rastlín krásne zobrazuje vinič, o ktorý sa staráte. Vďaka nemu si vytvoríte jedinečný plot, ktorý vám budú susedia závidieť. Je pomerne ľahký a ľahko sa prenáša, takže jeho polohu môžete kedykoľvek zmeniť.
- Zakrýva priestor v záhrade
- Možno namontovať vertikálne alebo horizontálne
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Trellis |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hrúbka produktu | 6 mm |
| Šírka produktu | 900 mm |
| Výška produktu | 1200 mm |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Práškové lakovanie |
| Kód produktu | 3663602430551 |

1850 + recenzí








