DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Garniže
- Kovová spona so sklíčkom 32 mm 10 ks.
Kovová spona so sklíčkom 32 mm 10 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kovová spona so sklíčkom 32 mm 10 ks.3-7 dní3,82 €3,10 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Spona je základným prvkom stropných líšt. Práve tento produkt drží závesy a závesy. Svorka je kompatibilná s jednostopými aj viackoľajovými koľajnicami Gardinia. Žabka v oceľovej farbe sa hodí k hliníkovým závesom a tiež zvýrazní atraktivitu ostatných kovových častí výzdoby miestnosti.
Vlastnosti a výhody
Spona je jedným z prvkov série, z ktorej môžete vytvoriť atraktívnu stropnú závesovú tyč. Je určený na upevnenie a uchytenie látok zdobiacich okenné otvory, t.j. záclony, závesy a závesy. Klip má posúvač, takže závesy môžete jednoducho zavrieť a roztiahnuť. Tento produkt je vhodný pre koľajnice bez ohľadu na počet koľajníc, ako aj pre koľajnice vyrobené z hliníka. Žaba má oceľovú farbu, ktorá sa perfektne hodí k ostatným kovovým častiam výzdoby miestnosti a v podobných odtieňoch zobrazuje aj záclonové tyče. Balenie obsahuje 10 klipov, ktoré stačia na vytvorenie jedného závesného systému na záclony. Produkt vás nadchne vysokou funkčnosťou a dlhou životnosťou.
- Hodí sa na všetky hliníkové koľajnice so 6 mm koľajnicou
- Jednoduchá montáž
- Jednoduché posúvanie látky
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Zuby |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 10 |
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 130 mm |
| Hĺbka produktu | 20 mm |
| Šírka produktu | 70 mm |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Kovové a plastové |
| Kód produktu | 5907737287795 |

1850 + recenzí








