DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- Kreisel 111 disperzné lepidlo, hotové, 15 kg biele
Kreisel 111 disperzné lepidlo, hotové, 15 kg biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kreisel 111 disperzné lepidlo, hotové, 15 kg biele3-7 dní39,31 €31,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Disperzné lepidlo je univerzálnym riešením pre ľudí, ktorí chcú rýchlo a jednoducho dokončiť svoj dom a záhradný priestor rôznymi typmi obkladov. Produkt je vhodný na lepenie materiálov ako je kamenina, glazované dlaždice, mozaikové dlaždice, klinker, terakota a kameň. Dá sa použiť na všetky typy povrchov stien a stropov – aj tie, ktoré sa ťažko inštalujú.
Vlastnosti a výhody
Disperzné lepidlo je univerzálny prostriedok určený na lepenie rôznych druhov obkladov a dlažieb. Vďaka svojim väzobným vlastnostiam a trvanlivosti ho môžete bezpečne použiť vo vnútri aj mimo budovy. Z tohto dôvodu bude produkt ideálny pre dokončovacie miestnosti, ako je kúpeľňa, kuchyňa, chodba, ako aj terasa alebo balkón. Vhodné na montáž materiálu na podlahy, steny a stropy s rôznymi parametrami. Funguje dobre na tuhých, deformovateľných a dobre a zle priľnavých povrchoch. Pomocou lepidla ľahko pripevníte obklady z keramiky, kameniny, glazované obkladačky, terakoty, kamenné obklady a plastové obklady. Nezanedbateľnou výhodou je, že lepidlo je odolné voči vode, takže ho možno použiť na miestach, kde je vystavené jeho neustálej prítomnosti, napríklad v bazénoch.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Kreisel |
| Výška nádoby | 270 mm |
| Dĺžka nádoby | 270 mm |
| Šírka nádoby | 250 mm |
| Štandardné | D2E |
| Spôsob aplikácie | Stierka/stierka |
| Krytie pri špecifikovanej hrúbke vrstvy | 1,7 kg/mm/m2 |
| Zloženie | Vodná disperzia akrylového polyméru, minerálne plnivá, modifikujúce prísady |
| Hmotnosť produktu | 15 kg |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5907418002051 |

1850 + recenzí








