DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- Kreisel 111 disperzné lepidlo, hotové, 7 kg, biele
Kreisel 111 disperzné lepidlo, hotové, 7 kg, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kreisel 111 disperzné lepidlo, hotové, 7 kg, biele3-7 dní26,43 €21,49 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Disperzné lepidlo je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí plánujú inštalovať obklady vo vnútri aj mimo budovy. Je určené na lepenie rôznych druhov materiálov ako je kamenina, mozaika a klinker, obklady a prírodný kameň. Má vlastnosti, ktoré umožňujú jeho použitie na miestach so zlou priľnavosťou a vystavených neustálemu kontaktu s vodou.
Vlastnosti a výhody
Disperzné lepidlo je univerzálny prvok, ktorý umožňuje dokončovacie práce vo vnútri aj mimo budovy. Používa sa predovšetkým na lepenie obkladov a dlažieb ako je keramika, terakota, kamenina, obkladačky, mozaiky, klinker, prírodný kameň a plastové dosky. Jedinečné zloženie prípravku umožňuje položiť dlaždice na pevné a deformovateľné podklady, čo môže spôsobiť ťažkosti pri inštalácii. Vďaka použitiu lepidla môžete materiál nalepiť na podklady so zlou priľnavosťou, ako sú drevotrieskové dosky, OSB dosky, potery a mnohé iné, čím sa minimalizuje riziko praskania dlaždíc. Prípravok jednoducho nanesiete aj na dlažbu, pod ktorú plánujete inštalovať podlahové kúrenie. Možno ho použiť na terasy, balkóny a iné miesta vystavené dažďu a neustálej vode, ako sú bazény.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Kreisel |
| Výška nádoby | 226 mm |
| Dĺžka nádoby | 226 mm |
| Šírka nádoby | 190 mm |
| Štandardné | D2E |
| Spôsob aplikácie | Stierka/stierka |
| Krytie pri špecifikovanej hrúbke vrstvy | 1,7 kg/mm/m2 |
| Zloženie | Vodná disperzia akrylového polyméru, minerálne plnivá, modifikujúce prísady |
| Hmotnosť produktu | 7 kg |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5907418000422 |

1850 + recenzí








