DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Kreisel klinker škárovacia hmota, čierna, 10 kg
Kreisel klinker škárovacia hmota, čierna, 10 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kreisel klinker škárovacia hmota, čierna, 10 kg3-7 dní20,77 €16,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Škárovacia hmota Kreisel čierna klinker je určená na škárovanie keramických obkladov, tehál a klinkerových tvaroviek. Vyznačuje sa vysokou životnosťou a odolnosťou voči vode a mrazu, preto je možné ho použiť v interiéri aj exteriéri. Tras obsiahnutý v prípravku obmedzuje tvorbu soľných výkvetov. Škárovacia hmota zaisťuje odolný a estetický efekt.
Vlastnosti a výhody
Kreisel škárovka čierna škvara 10 kg je ideálna na podklady z keramiky, kameniny, klinkeru a betónových dlaždíc. Môžete ho použiť aj na ukazovanie tehál a tvarov slinku. Produkt umožňuje vytvoriť spojivo s trvácnou farbou, vďaka čomu je efekt estetický na naozaj dlhú dobu. Čierna škvarová hmota Kreisel je odolná a veľmi dobre priľne k okrajom dlaždíc. Škárovacia hmota je odolná voči vode a mrazu, takže ju môžete bezpečne používať v interiéri aj exteriéri. Výrobok obsahuje stopy, čo obmedzuje tvorbu soľných výkvetov na danom povrchu. Pozrite si ďalšie produkty v našej ponuke.
- Znižuje riziko zmeny farby
- Dlhotrvajúca farba
- Mrazuvzdorný
- Jednoduchá aplikácia
- Obmedzuje výkvety
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 10 kg |
|---|---|
| Typ balenia | Balenie |
| Materiál | Cement |
| Farba | čierna |
| Výška nádoby | 200 mm |
| Šírka nádoby | 280 mm |
| Dĺžka nádoby | 190 mm |
| Kód produktu | 5907418012487 |

1850 + recenzí








