DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Kreisel piesková slinková škárovacia hmota 10 kg
Kreisel piesková slinková škárovacia hmota 10 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kreisel piesková slinková škárovacia hmota 10 kg3-7 dní20,11 €16,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Piesková škvarová hmota Kreisel vám umožní esteticky dokončiť povrch z dlaždíc, tehál alebo klinkerových tvaroviek. Produkt je možné použiť v interiéri aj exteriéri. Škárovacia hmota umožňuje získať spojivo s vysokou pevnosťou, priľnavosťou a odolnosťou proti poškodeniu. Stopy v ňom obsiahnuté chránia škárovaciu hmotu proti výkvetom.
Vlastnosti a výhody
Škárovanie obkladov a dlažieb je činnosť nevyhnutná na zachovanie trvanlivosti a estetického vzhľadu podkladu. K tomu vám pomôže škárovacia hmota Kreisel piesková klinker 10 kg, je vhodná na škárovanie keramických, kameninových, klinkerových a betónových dlaždíc, ale aj tehál a klinkerových tvaroviek. Výhodou produktu je, že ho možno použiť v interiéri aj exteriéri. Kreisel piesková slinková škárovacia hmota umožňuje získať spoj s trvácnou farbou a vynikajúcimi vlastnosťami. Výsledné spojivo sa vyznačuje vysokou priľnavosťou, pevnosťou a odolnosťou voči vonkajším faktorom – oteru, vode a mrazu. Škárovacie hmoty Kreisel klinker sú dostupné aj v iných farbách.
- Znižuje riziko zmeny farby
- Dlhotrvajúca farba
- Mrazuvzdorný
- Jednoduchá aplikácia
- Obmedzuje výkvety
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 10 kg |
|---|---|
| Typ balenia | Balenie |
| Materiál | Cement |
| Farba | Piesok |
| Výška nádoby | 200 mm |
| Šírka nádoby | 280 mm |
| Dĺžka nádoby | 190 mm |
| Kód produktu | 5907418012449 |

1850 + recenzí








