DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Kreisel škárovka biela klinker 10kg
Kreisel škárovka biela klinker 10kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kreisel škárovka biela klinker 10kg3-7 dní20,98 €17,06 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kreisel biela slinková škárovacia hmota umožňuje získať odolný spoj s vynikajúcimi vlastnosťami. Produkt je možné použiť na podklady v interiéri aj exteriéri. Vhodné na škárovanie dlaždíc, tehál a klinkerových tvaroviek. Výsledný zvar je trvanlivý a odolný voči oderu, vode a mrazu.
Vlastnosti a výhody
Kreisel škárovka biela klinker 10 kg je výrobok určený na škárovanie keramických, kameninových a klinkerových obkladov. Škárovaciu hmotu môžete použiť aj na tehly a betónové dlaždice. Produkt môžete použiť nielen vo vnútri, ale aj mimo budov. Trvanlivosť škárovacej hmoty je zabezpečená jej vhodným zložením, vďaka ktorému je výrobok odolný voči škodlivým vonkajším faktorom. Spoj je trvácny, odolný voči vode a mrazu a neopotrebúva sa. Biela škvarová hmota Kreisel navyše obsahuje tras, ktorý zabraňuje tvorbe výkvetov solí. Produkt umožňuje získať spoj s vysokou farebnou stálosťou. Vyznačuje sa tiež primeranou priľnavosťou k okrajom obkladov alebo tehál. V našej ponuke nájdete aj škvarky v iných odtieňoch.
- Znižuje riziko zmeny farby
- Dlhotrvajúca farba
- Mrazuvzdorný
- Jednoduchá aplikácia
- Obmedzuje výkvety
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 10 kg |
|---|---|
| Typ balenia | Balenie |
| Materiál | Cement |
| Farba | biely |
| Výška nádoby | 200 mm |
| Šírka nádoby | 280 mm |
| Dĺžka nádoby | 190 mm |
| Kód produktu | 5907418014030 |

1850 + recenzí








