DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Kreisel škárovka hnedá klinker 10kg
Kreisel škárovka hnedá klinker 10kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kreisel škárovka hnedá klinker 10kg3-7 dní19,46 €15,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Škárovacia hmota Kreisel hnedá klinker vám umožní dlho sa tešiť z odolného a esteticky upraveného povrchu. Môžete s ním položiť rôzne druhy dlaždíc, tehál a tvarov klinkeru. Získané spojivo má stálu farbu a vyznačuje sa pevnosťou a tepelnou odolnosťou. Škárovacia hmota Kreisel je dostupná v rôznych odtieňoch.
Vlastnosti a výhody
Pri položení dlaždíc alebo dlaždíc určite chcete dosiahnuť odolný a estetický efekt. Aby substrát vyzeral dlho skvele, budete potrebovať škárovaciu hmotu Kreisel hnedý klinker 10 kg. Výrobok je určený na škárovanie klinkerových, keramických, kameninových a betónových dlaždíc. Bude to fungovať aj pre tehly a tvary slinku. Môžete ho použiť vo vnútri aj mimo budov. Škárovacia hmota Kreisel hnedý klinker sa ľahko používa a výsledné spojivo má trvácnu farbu a vynikajúce vlastnosti. Medzi výhody tohto produktu patrí vysoká priľnavosť k okrajom obkladov, trvanlivosť a odolnosť proti oderu, vode a mrazu. Prezrite si aj ďalšie škárovky Kreisel klinker a vyberte si produkt, ktorý najlepšie splní vaše očakávania.
- Znižuje riziko zmeny farby
- Dlhotrvajúca farba
- Mrazuvzdorný
- Jednoduchá aplikácia
- Obmedzuje výkvety
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 10 kg |
|---|---|
| Typ balenia | Balenie |
| Materiál | Cement |
| Farba | Hnedá |
| Výška nádoby | 200 mm |
| Šírka nádoby | 280 mm |
| Dĺžka nádoby | 190 mm |
| Kód produktu | 5907418012456 |

1850 + recenzí








