DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Krok Impuls Ceramika Gres, 33 x 33 cm, hnedá
Krok Impuls Ceramika Gres, 33 x 33 cm, hnedá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krok Impuls Ceramika Gres, 33 x 33 cm, hnedá3-7 dní4,52 €3,68 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Stupeň je špeciálna podlahová dlaždica, ktorá má na svojom okraji drážky, aby sa zabránilo skĺznutiu. Výrobok sa používa na dokončenie betónových schodov - je možné ho použiť vo vnútri aj mimo domu. Dlažba má elegantný vzhľad a je odolná voči veľmi nízkym teplotám, takže nepraská a zachováva si atraktívny vzhľad po dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Behúň je kameninová dlažba používaná na konečnú úpravu povrchu betónových schodov. Výrobok má elegantný vzhľad a má drážkovaný okraj, ktorý chráni užívateľa schodov pred pošmyknutím. Toto riešenie sa odporúča najmä pre domy a budovy, kde sú schody často využívanou súčasťou domu. Dlažba je odolná voči oderu, takže jej farba neošúcha a dlho si zachováva intenzitu. Keramický materiál nevyžaduje impregnáciu, takže starostlivosť oň je mimoriadne jednoduchá. Hnedá farba dopĺňa tradičné usporiadanie izby alebo domu a pekne sa hodí k zeleným rastlinám. Stupeň je k dispozícii aj v béžovej a krémovej farbe - jednoducho si vyberiete farbu, ktorá sa najlepšie hodí k vášmu domovu.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka produktu | 330 mm |
| Hrúbka produktu | 7,8 mm |
| Farba | Hnedá |
| Šírka produktu | 330 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Impulz |
| Hmotnosť produktu | 1,88 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Kód produktu | 5908305652939 |

1850 + recenzí








