DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Lišty
- Krono Originál biela MDF soklová lišta LK80L
Krono Originál biela MDF soklová lišta LK80L
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krono Originál biela MDF soklová lišta LK80L3-7 dní10,12 €8,23 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základná doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 10 |
| Akýsi balík | Balenie |
| Marka | Kronostep |
| séria | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 2400 mm |
| Šírka produktu | 14 mm |
| Výška produktu | 80 mm |
| Hrúbka produktu | 14 mm |
| Pokrytie | 1,92 m² |
| Hmotnosť produktu | 1,5 g |
| Farba | biely |
| Materiál | Fóliovaný papier a MDF |
| Skončiť | Matný |
| Okrajový profil | Jednoduché |
| Sušené v rúre | Nesušené v rúre |
| Priestor na skrytie kábla | Priestor na skrytie kábla |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Žiadna odolnosť voči UV žiareniu |
| Odolnosť voči vode | Žiadna vodeodolnosť |
| Možnosť lakovania | Bez možnosti maľovania |
| Nakrájajte na požadovanú veľkosť | Dá sa orezať na mieru |
| Jedno/obojstranné | Jednostranné |
| Spôsob montáže | Spona a lepidlo |
| Samolepiace | Nelepiace |
| Vhodný povrch | Stena |
| Pokyny na inštaláciu | Montážne konzoly priskrutkujte na stenu vo vzdialenosti 40 až 60 cm od seba. V prípade potreby pás odrežte na požadovanú dĺžku. Nasuňte pás zhora na montážne konzoly. |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Nie sú zahrnuté žiadne montáže alebo pripojenia |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Kód produktu | 5907555424976 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








