DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Lišty
- Krono Original soklová lišta z penového PVC 58 x 18 x 2400 mm biela
Krono Original soklová lišta z penového PVC 58 x 18 x 2400 mm biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krono Original soklová lišta z penového PVC 58 x 18 x 2400 mm biela3-7 dní20,38 €16,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Na dokončenie vašich podláh budete potrebovať soklovú lištu Krono Original z bieleho penového PVC. Ide o univerzálny produkt, ktorý bude fungovať v mnohých aranžmánoch. Môže za to nadčasový odtieň a jednoduchý dizajn. Produkt tiež umožní zakryť určité nedostatky, ktoré vznikli pri montáži podláh pri stene
Vlastnosti a výhody
Krono Original soklová lišta z penového PVC 58 x 18 x 2400 mm biela je konečný produkt so širokým spektrom použitia. Môžete ho prispôsobiť typu povrchu. Vyzerá skvele s podlahovými panelmi a skutočným drevom. Bez ohľadu na odtieň podkladu je biela farba produktu nadčasová a praktická. Soklovú lištu Krono Original z bieleho penového PVC je možné inštalovať veľmi jednoducho. Na to nemusíte používať špecializované nástroje alebo nechty. Vyrobené z PVC, zaručuje odolnosť proti poškriabaniu a poškodeniu. Výrobok odolá náhodným zariadeniam a nárazom. Pozrite si aj ďalšie dokončovacie prvky, vďaka ktorým bude váš byt pôsobiť ucelene a esteticky
- Univerzálne použitie
- Jednoduchá montáž
- Vodeodolný
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základná doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| Dĺžka produktu | 2400 mm |
| Výška produktu | 58 mm |
| Hrúbka produktu | 18 mm |
| Farba | biely |
| Materiál | PVC |
| Osud | Povrchová úprava podlahy |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Kód produktu | 5907501810631 |

1850 + recenzí











