DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Kronostep Baywood Dub AC4 Hills sivá laminátová podlaha 2,26 m2
Kronostep Baywood Dub AC4 Hills sivá laminátová podlaha 2,26 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kronostep Baywood Dub AC4 Hills sivá laminátová podlaha 2,26 m23-7 dní16,10 €13,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vyberte si odolnosť vo svojich interiéroch so šedými laminátovými podlahovými panelmi Kronostep Oak Baywood Hills. Tieto vysokokvalitné panely s efektom dreva s jednoduchou inštaláciou Click dodajú vašim miestnostiam moderný vzhľad bez potreby použitia lepidla. Vďaka 20-ročnej záruke výrobcu, 4-stranne skoseným hranám a béžovému odtieňu sú dokonalou voľbou do každej domácnosti.
Vlastnosti a výhody
Objavte novú dimenziu štýlu a odolnosti so šedými podlahovými panelmi Kronostep Oak Baywood Hills. Tieto elegantné svetlobéžové laminované panely s výrazným dreveným efektom vnesú teplo a prirodzený šarm do každého interiéru. Vďaka inovatívnemu systému montáže Click je inštalácia rýchla a bezproblémová; nevyžaduje použitie lepidla. Každý panel má rozmery 1288 mm x 195 mm a hrúbka 8 mm zaisťuje pevnosť a dlhodobé používanie. Jedno balenie panelov vystačí na pokrytie plochy 2,26 m². Panely Kronostep majú 4-stranný skosený okrajový profil, ktorý ovplyvňuje ich estetický vzhľad po inštalácii. Ich kvalita a estetika určite splní očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Vyberte si sivé panely Kronostep Oak Baywood Hills a užite si krásu svojej podlahy po mnoho rokov.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 9 |
| Akýsi balík | Balenie |
| záruka výrobcu | 20 rokov |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1288 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,26 m² |
| Šírka produktu | 195 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| séria | Kronostep |
| Odolnosť voči vode | Žiadna vodeodolnosť |
| Západkový systém | systém 1clic2go |
| Farba | Svetlo béžová |
| Kód produktu | 5907555427298 |

1850 + recenzí








