DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Kronostep Dub Seneca šedé podlahové panely AC4 2,22 m2
Kronostep Dub Seneca šedé podlahové panely AC4 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kronostep Dub Seneca šedé podlahové panely AC4 2,22 m23-7 dní25,12 €20,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sivé podlahové panely Kronostep Dub Seneca sú odolným a štýlovým aranžérskym riešením, ktoré využijete v interiéri miestností. Panely majú elegantnú šedú farbu a sú odolné voči oderu a poškriabaniu. Sú vyrobené z odolného materiálu, ktorý zaisťuje estetický dizajn panelov aj napriek intenzívnemu používaniu. V ponuke Castorama sú aj panely Kronostep Dub Seneca v hnedom odtieni.
Vlastnosti a výhody
Ak patríte k ľuďom, ktorým nevyhovuje úprava podláh v byte dlažbou alebo kobercom, vyberte si podlahové panely Kronostep Dub Seneca sivá AC4 2,22 m2. Získate tak trvácnu a štýlovú dekoráciu, ktorá nielen skvele doplní zariadenie vašej obývačky, kancelárie či izby pre mládež, ale zachová si svoj estetický vzhľad aj napriek intenzívnemu každodennému používaniu. Podlahové panely Kronostep Dub Seneca šedé sú vyrobené z odolných materiálov odolných voči poškodeniu. Ich inštalácia vám nespôsobí žiadne problémy, ani udržiavanie panelov v čistote. Elegantná sivá farba obkladu skvele doplní loft alebo moderné usporiadanie. Pozrite si aj interiérové panely od iných výrobcov, ktoré sú dostupné v našej širokej ponuke.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 20 rokov |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1302 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 192 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub Seneca sivý |
| Hmotnosť (kg) | 15,6 kg |
| Kód produktu | 5907555424921 |

1850 + recenzí









