DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Kruhová glazovaná kamenina 31 x 31 cm čierna 0,86 m2
Kruhová glazovaná kamenina 31 x 31 cm čierna 0,86 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kruhová glazovaná kamenina 31 x 31 cm čierna 0,86 m23-7 dní56,97 €46,31 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pri renovácii obytných a komerčných budov venujte pozornosť čiernej glazovanej kamenine Circle. Tento produkt môžete použiť na dokončovacie práce na podlahách vo vnútri miestnosti. Dá sa použiť aj ako substrát na terasy či balkóny. Gres má moderný a veľmi estetický vzhľad, vďaka čomu je ozdobou akéhokoľvek miesta.
Vlastnosti a výhody
Kruhová glazovaná kamenina 31 x 31 cm čierna 0,86 m2 je módny dokončovací výrobok. Je vyrobený z keramiky. To ovplyvňuje jeho trvanlivosť. Hrubé dlaždice sú odolné voči poškodeniu spôsobenému padajúcimi predmetmi. Počas používania sa nepoškriabu. Kruhová čierna glazovaná kamenina má charakteristický tvar. Dlaždice dostali podobu malých tmavých kruhov na svetlom pozadí. Ich tvar spôsobuje, že škáry medzi dlaždicami nie sú na povrchu viditeľné. To pôsobí zaujímavým dojmom. Obklady série Circle môžete použiť ako súčasť každého moderného aranžmánu. V predajniach Castorama nájdete obkladačky aj s týmto vzorom v sivej farbe. Môžu sa stať alternatívou k čiernym prvkom. Umožnia vám tiež experimentovať s miešaním farieb.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 9 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 310 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Pokrytie | 0,86 m² |
| Šírka produktu | 310 mm |
| séria | čierna |
| Hmotnosť produktu | 16,7 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Shell | Glazované |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8431784116076 |

1850 + recenzí









