DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Laminátové podlahové panely Kronospan Dąb Livorno AC4 2,22 m2
Laminátové podlahové panely Kronospan Dąb Livorno AC4 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Laminátové podlahové panely Kronospan Dąb Livorno AC4 2,22 m23-7 dní15,25 €12,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Objavte eleganciu a odolnosť v jednom z podlahových panelov z dubu Livorno. Vďaka triede oderu AC4 a autentickej štruktúre dreva sú tieto panely ideálne pre akýkoľvek interiér. Kompatibilita s podlahovým kúrením a jednoduchosť udržiavania čistoty je ideálnou voľbou pre rodiny a alergikov.
Vlastnosti a výhody
Objavte dokonalosť a eleganciu, ktorú do vášho interiéru prinášajú podlahové panely Dub Livorno. Tieto vysokokvalitné panely spájajú odolnosť a krásu vďaka triede oderu AC4 a realistickej štruktúre dreva. Ich klasický formát poskytuje nadčasový vzhľad a hodí sa k rôznym dekoratívnym štýlom. Dubové panely Livorno sú dokonalým riešením pre ľudí, ktorí hľadajú kombináciu funkčnosti a estetiky. Sú priateľské aj k alergikom, pretože jednoduchosť ich udržiavania v čistote pomáha znižovať alergény v domácnosti. Komfort používania zvyšuje možnosť inštalácie na podlahové vykurovacie systémy, vodné aj elektrické, s nízkymi teplotami do 27°C, zapustené do poteru. Podlaha Dub Livorno spĺňa očakávania z hľadiska odolnosti aj estetických hodnôt a zaisťuje teplo vášho domova. Toto je voľba, ktorá splní požiadavky aj tých najnáročnejších užívateľov, dodá šarm každému interiéru a zaručí spokojnosť na roky.
- Vysoká trieda oderu AC4
- Drevená konštrukcia
- Klasický formát
- Podlahu je možné inštalovať s vodným a elektrickým nízkoteplotným podlahovým vykurovaním do 27°C, zapusteným do poteru.
- Ľahko sa udržiava v čistote, takže je ideálny pre alergikov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 9 |
| Akýsi balík | Balenie |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Dĺžka produktu | 1285 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 192 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Štandardné | EN13329 |
| Ohňovzdorné | Žiadna požiarna odolnosť |
| Podrobnosti o záruke | 10-ročná záruka na obytné budovy. Záruka sa vzťahuje na odolnosť proti oderu po uvedenú záručnú dobu, na povrchu musí dôjsť k minimálnemu oderu min. 1 x 1 cm v minimálnej vzdialenosti 1 cm od okraja |
| séria | Promo |
| Typ predajnej jednotky | Kartón |
| Typ podlahy | Laminované |
| Počet lamiel | 1-lamelový |
| Informácie pre alergikov | Ľahko sa udržiava v čistote, a preto je výbornou voľbou pre alergikov |
| Nástroje potrebné na montáž | Naklepávací blok, kladivo, rozpínacie kliny, zvinovací meter, ceruzka, pílka alebo skladačka |
| Odolnosť voči vode | Žiadna vodeodolnosť |
| Pôvod dreva | Poľsko |
| Západkový systém | Kliknite na systém |
| Farba | Béžová |
| Hmotnosť (kg) | 1,55 kg |
| Kód produktu | 5907555427571 |

1850 + recenzí









