DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Laminátové podlahové panely Kronospan dub samba AC4 2,26 m2
Laminátové podlahové panely Kronospan dub samba AC4 2,26 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Laminátové podlahové panely Kronospan dub samba AC4 2,26 m23-7 dní34,94 €28,40 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Vysoká trieda oderu AC4
- Výrobok je možné použiť vo všetkých suchých miestnostiach v dome
- Podlaha má 4-stranne skosené hrany, ktoré odrážajú skutočné drevo
- Jednoduchá montáž
- Ideálne pre ľudí s alergiami
- Ideálne pre nízkoteplotné podlahové vykurovanie zapustené do poteru - max 27 stupňov Celzia
- Drevená konštrukcia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 9 |
| Akýsi balík | Balenie |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Dĺžka produktu | 1288 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,26 m² |
| Šírka produktu | 195 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Štandardné | EN 14041 |
| Ohňovzdorné | Žiadna požiarna odolnosť |
| Podrobnosti o záruke | Záruka výrobcu sa vzťahuje na odolnosť povrchu proti oderu min. 1cm od okraja na ploche väčšej ako 1x1cm |
| séria | Choď na poschodie |
| Typ predajnej jednotky | Balenie |
| Typ podlahy | Laminované |
| Počet lamiel | 1-lamelový |
| Informácie pre alergikov | Produkt je vhodný pre alergikov |
| Nástroje potrebné na montáž | Zamknite naklepávací blok na krátkej hrane zhora, naklepávacie kladivo, skladačku, zvinovací meter |
| Názov/číslo modelu | Dub samba |
| Odolnosť voči vode | Žiadna vodeodolnosť |
| Pôvod dreva | Poľsko |
| Kliknite na systém | Drop click systém |
| Farba | žltá |
| Hmotnosť (kg) | 15,4 kg |
| Kód produktu | 5907555427649 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









