DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Laminátové podlahové panely Orleans Oak AC4 1,9948 m2
Laminátové podlahové panely Orleans Oak AC4 1,9948 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Laminátové podlahové panely Orleans Oak AC4 1,9948 m23-7 dní16,96 €13,79 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Orleans Oak AC4 sú praktickým materiálom na konečnú úpravu podlahy. Hrúbka jedného panelu je osem milimetrov. HDF materiál je zárukou skvelej kvality a odolnosti. Vďaka tomu vám panely budú slúžiť dlhé roky. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie varianty dokončovacích materiálov Orlean.
Vlastnosti a výhody
Podlahové panely Orleans Oak AC4 1,9948 m2 vyrobené z HDF materiálu budú dobre fungovať v obytných alebo komerčných miestnostiach so strednou prevádzkou. Vďaka triede oteru AC4 sú panely odolné voči poškodeniu. Výhodou je bezlepkový spôsob montáže. Click systém poskytuje maximálne pohodlie pri ich položení na podlahu. Starostlivosť o podlahové panely Orleans Oak AC4 je veľmi jednoduchá. Ľahko ich očistíte od nečistôt. Prezentované panely sú antistatické a antialergické, takže sa výborne hodia aj do detskej izby. Záruka je až dvadsať rokov. Balenie obsahuje osem kusov, ktoré stačia na pokrytie približne dvoch metrov štvorcových podlahy. Pozrite si aj ďalšie panely, ktoré nájdete v našom obchode.
- Jednoduchá montáž
- Ľahká starostlivosť
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Akýsi balík | Balenie |
| Dĺžka produktu | 1292 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 1 995 m² |
| Šírka produktu | 193 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Informácie pre alergikov | Antialergické |
| Západkový systém | Drop click systém |
| Farba | Orleánsky dub |
| Kód produktu | 9007022565099 |

1850 + recenzí











