DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Laminátový podlahový panel Kronostep Vicovero AC6 1,51 m2
Laminátový podlahový panel Kronostep Vicovero AC6 1,51 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Laminátový podlahový panel Kronostep Vicovero AC6 1,51 m23-7 dní31,06 €25,25 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 6 |
| Akýsi balík | Balenie |
| Marka | Kronospan |
| Dĺžka produktu | 1288 mm |
| Hrúbka produktu | 12 mm |
| Pokrytie | 1,51 m² |
| Šírka produktu | 195 mm |
| Trieda obrusovania | AC6 |
| Západkový systém | 1clic2go čisté |
| Farba | Béžová |
| Hmotnosť (kg) | 15,3 kg |
| Kód produktu | 5907555425751 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









