DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- Lepiaca malta Ceresit CM 17 Pro No Limit 22,5 kg
Lepiaca malta Ceresit CM 17 Pro No Limit 22,5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Lepiaca malta Ceresit CM 17 Pro No Limit 22,5 kg3-7 dní35,14 €28,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Lepiaca malta Ceresit CM 17 Pro No Limit je kombináciou inovatívnych technológií a funkčnosti. Výrobok je potrebný pri dokončovacích prácach súvisiacich s podlahovou krytinou. Tento variant malty sa ľahko používa a má vysoko flexibilnú štruktúru. V našej predajni nájdete aj mnoho ďalších variantov mált a stavebných produktov Ceresit No Limit
Vlastnosti a výhody
Pri dokončovacích prácach je potrebná lepiaca malta Ceresit CM 17 Pro No Limit 22,5 kg. Vyrábal sa na báze zmesi cementov s plnivami a modifikátormi. Vyznačuje sa technológiou MICRO GEL, ktorá umožňuje precízne upraviť a prípadne korigovať obklady či kamene a zaručuje aj lepenie pri vyšších teplotách. Technológia Aero zase dodáva lepiacej malte Ceresit CM 17 Pro No Limit prevzdušnenú a plastickú konzistenciu. Fiber Force zase zvyšuje priľnavosť a flexibilitu produktu. Maltu môžete použiť na akýkoľvek typ dlaždíc. Výhodou je jednoduché nanášanie zubovou stierkou, možnosť upraviť konzistenciu a naniesť vrstvu do hrúbky 15 mm. Prezrite si náš sortiment, ktorý obsahuje aj ďalšie varianty mált Ceresit Pro No Limit
- Akýkoľvek typ a veľkosť dlaždíc
- Prevzdušnená, plastická konzistencia
- Dokonalý prietok pod obkladom
- Možnosť aplikácie do 15 mm
- Možnosť úpravy konzistencie
- Technológie: AERO - dokonale prevzdušnená plastická konzistencia, Micro-Gel - škárovanie po 12 hodinách, aplikácia pri zvýšených teplotách, Fiber Force - väčšia priľnavosť a pružnosť vďaka vláknam
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Ceresite |
| Maximálna hrúbka nanášania | 15 mm |
| Dĺžka nádoby | 520 mm |
| Šírka nádoby | 380 mm |
| Výška nádoby | 160 mm |
| Základňa | Na báze cementu |
| Čas vytvrdzovania | 72 hod |
| Maximálna teplota aplikácie | 30 °C |
| Spôsob aplikácie | Stierka/stierka |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Zloženie | Zmes cementov s minerálnymi plnivami a modifikátormi |
| Farba | Šedá |
| Hmotnosť (kg) | 22,5 kg |
| Kód produktu | 9000101134445 |

1850 + recenzí








