DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- Lepiaca malta Stegu Multielastik 15 kg
Lepiaca malta Stegu Multielastik 15 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Lepiaca malta Stegu Multielastik 15 kg3-7 dní31,65 €25,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Lepiaca malta je výrobok používaný v stavebníctve na spájanie rôznych druhov materiálov. Lepidlo je veľmi efektívne a ľahko sa nanáša. Ideálne pre rekonštrukčné práce alebo stavbu domu. Výrobok sa vyznačuje vysokou pevnosťou spoja. Môžete ho použiť napríklad na upevnenie obkladov na balkóne alebo v kúpeľni.
Vlastnosti a výhody
Lepiaca malta je produkt používaný v stavebníctve na spájanie rôznych druhov materiálov. Lepidlo je veľmi účinné a má vysokú priľnavosť. Dá sa použiť v interiéri aj exteriéri. Pred použitím je potrebné prípravok dobre premiešať a správne pripraviť podklad, vďaka čomu lepidlo pevne prichytí podklad a spojené plochy sa nebudú od seba odlepovať. Na aplikáciu môžete použiť kovovú stierku. Hrúbka nanášanej vrstvy závisí od hmotnosti a typu spájaných materiálov. Produkt je ideálny pre dokončovacie práce v budovách alebo pri výstavbe domu. V ponuke sú aj rôzne iné zakladače, takže si jednoducho vyberiete produkt, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Stegu |
| Výška nádoby | 300 mm |
| Dĺžka nádoby | 300 mm |
| Šírka nádoby | 225 mm |
| Maximálna hrúbka nanášania | 5 mm |
| Hmotnosť produktu | 15 kg |
| Kód produktu | 5907762305105 |

1850 + recenzí








