DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- Lepidlo Mapei Mapecryl Eco 5 kg
Lepidlo Mapei Mapecryl Eco 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Lepidlo Mapei Mapecryl Eco 5 kg3-7 dní44,72 €36,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Lepidlo Mapecryl je možné použiť v každej domácnosti, pretože je mimoriadne užitočné pri dokončovaní podláh v interiéri. S ním môžete efektívne pripevniť koberce z rôznych materiálov, čím zabezpečíte ich stabilitu a trvácnosť na roky. V ponuke sú aj ďalšie lepidlá tejto značky.
Vlastnosti a výhody
Lepidlo Mapecryl je prípravok na báze živice vo vodnej disperzii na vinylové a textilné podlahové krytiny. Je ideálny na použitie pri dokončovaní miestností vo vašom byte, pretože umožňuje vytvoriť estetickú podlahu v interiéroch. Výborne sa hodí na lepenie vinylových podlahových krytín, homogénnych aj heterogénnych. Môžete ho použiť aj na pripevnenie dlaždíc z polyvinylchloridu, ale aj kobercov - jednoducho si tak vytvoríte vysnívanú podlahu. Lepidlo sa nanáša pomocou zubatej špachtle - táto operácia nebude robiť žiadne problémy ani ľuďom, ktorí nikdy predtým nerobili podobnú prácu. V našej ponuke nájdete aj ďalšie lepidlá tejto značky, takže si môžete vybrať prípravok, ktorý potrebujete.
- Čakacia doba 10 min
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Mapei |
| Výška nádoby | 235 mm |
| Dĺžka nádoby | 235 mm |
| Šírka nádoby | 205 mm |
| Maximálna hrúbka nanášania | 0,3 mm |
| Doba schnutia | 30 minút |
| Spôsob aplikácie | Špachtľa |
| Hmotnosť produktu | 5 kg |
| Farba | Svetlo béžová |
| Kód produktu | 8022452001888 |

1850 + recenzí








