DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- Lepidlo na dekoratívne obklady Stegu Powerelastik 5 kg
Lepidlo na dekoratívne obklady Stegu Powerelastik 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Lepidlo na dekoratívne obklady Stegu Powerelastik 5 kg3-7 dní27,30 €22,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Lepidlo Stegu Powerelastik na dekoratívne obklady sa vyznačuje vysokou pružnosťou a mrazuvzdornosťou. Jeho vysoká priľnavosť umožňuje trvalé spojenie obkladov z rôznych materiálov s podkladom. Je vhodný aj na prírodný kameň - nespôsobuje zafarbenie. Úspešne ho môžete použiť na potery s podlahovým kúrením, drevotrieskové dosky, sadrokartónové dosky a cementové omietky.
Vlastnosti a výhody
Dekoratívne dlaždice budú dlho potešiť vaše oko za predpokladu, že ich správne pripevníte k povrchu. Dekoratívne lepidlo na obklady a dlažby Stegu Powerelastik 5 kg vám s tým pomôže. Je vhodné na lepenie prírodného kameňa, keramiky, betónu, omietky a klinkerových obkladov. S úspechom ho využijete nielen v interiéri, ale aj v exteriéri – je mrazuvzdorný a vodeodolný. Predĺžená doba otvorenia vám dáva šancu vytvoriť perfektnú kompozíciu. Dekoratívne lepidlo na obklady a dlažby Stegu Powerelastik funguje skvele na drevotrieskové dosky a OSB, betónové, tehlové, cementové a anhydritové podlahy – vrátane tých s podlahovým kúrením. Vyznačuje sa vysokou priľnavosťou a je možné ho použiť ihneď po otvorení balenia – nemusíte ho miešať s vodou.
- Flexibilné
- Mrazuvzdorný
- Vodeodolný
- Pripravený k použitiu
- Vysoká priľnavosť
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Stegu |
| Výška nádoby | 205 mm |
| Dĺžka nádoby | 205 mm |
| Šírka nádoby | 155 mm |
| Maximálna hrúbka nanášania | 5 mm |
| Čas vytvrdzovania | 24 hodín |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Stierka/stierka |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Hmotnosť produktu | 5 kg |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5907762311595 |

1850 + recenzí








