DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Rámované zrkadlá
- Lesk Jyvaskyla AD 60 x 148 cm
Lesk Jyvaskyla AD 60 x 148 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Lesk Jyvaskyla AD 60 x 148 cm3-7 dní89,80 €73,01 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zrkadlo Jyvaskyla je prvkom funkčnej kúpeľne. Odráža svetlo, čím je jasnejšia a väčšia. Vo veľkej sklenenej tabuli sa v prvom rade pohodlne vidíte – môžete sa pred ňou nalíčiť a ozdobiť, ale aj vybrať šatník a ladiace doplnky. Vďaka bielemu rámu sa výrobok dokonale hodí do škandinávskeho kúpeľňového zariadenia.
Vlastnosti a výhody
Pri zariaďovaní kúpeľne sa veľká pozornosť venuje jej povrchovej úprave, výberu nábytku a keramiky. Medzitým interiér nebude plne funkčný, ak ho nevybavíte aj zrkadlom. Predstavený model najlepšie poslúži vo väčších miestnostiach – je pomerne vysoký, takže vám bude vidieť takmer celú postavu. Takže si s ním budete môcť nielen upraviť vlasy, ale pred odchodom z domu skontrolovať aj výber oblečenia a doplnkov. Takéto veľké zrkadlo bude odrážať aj priestor a svetlo miestnosti a budí dojem, že je priestrannejšie a svetlejšie, než v skutočnosti je. Poteší aj biely široký sklenený rám, ktorý má dekoratívnu funkciu. Ak ste rozhodnutí, objednajte si produkt online!
- Elegantný široký, škandinávsky prúžok
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 30 mm |
| Šírka zrkadla | 440 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška zrkadla | 1320 mm |
| Výška produktu | 1480 mm |
| Hmotnosť (kg) | 11,2 kg |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Kód produktu | 5907664196153 |

1850 + recenzí









