DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Rámované zrkadlá
- Lesk Jyvaskyla AD 60 x 86 cm
Lesk Jyvaskyla AD 60 x 86 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Lesk Jyvaskyla AD 60 x 86 cm3-7 dní56,54 €45,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zrkadlo z kolekcie Jyvaskyla bude mať pozitívny vplyv na dekoráciu vašej kúpeľne. Vybavený atraktívnym bielym MDF rámom pôsobí univerzálne a elegantne. Výrobok je veľkých rozmerov, takže vám umožní pohodlne sa vidieť v sklenenej tabuli - odrazom svetla miestnosť navyše presvetlí a opticky zväčší.
Vlastnosti a výhody
Vedeli ste, že malá kúpeľňa bez okna nemusí pôsobiť tmavo? Okrem vhodného osvetlenia zohráva v tejto situácii obrovskú úlohu aj zrkadlo - predstavený model zo série Jyvaskyla bude odrážať svetlo a priestor ešte viac presvetlí. Obraz v ňom videný spôsobí, že interiér bude pôsobiť priestrannejšie. Sklenené zrkadlo je osadené v atraktívnom širokom ráme. Má nadčasovú bielu farbu a jemný vzor typický pre drevo, vďaka čomu skvele zapadne do aranžmánu v škandinávskom štýle. Zrkadlo je obdĺžnikové, čo uľahčuje jeho integráciu do vášho kúpeľňového dekoru a vďaka veľkým rozmerom vám umožní vidieť viac z vášho tela. Skontrolujte, či je k dispozícii v najbližšom supermarkete!
- Elegantný široký, škandinávsky prúžok
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 30 mm |
| Šírka zrkadla | 440 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška zrkadla | 700 mm |
| Výška produktu | 860 mm |
| Hmotnosť (kg) | 7,1 kg |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Kód produktu | 5907664196221 |

1850 + recenzí








