DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Leštená glazovaná kamenina Lexington Ceramstic 60 x 60 cm tmavosivá 1,44 m2 30 kg
Leštená glazovaná kamenina Lexington Ceramstic 60 x 60 cm tmavosivá 1,44 m2 30 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Leštená glazovaná kamenina Lexington Ceramstic 60 x 60 cm tmavosivá 1,44 m2 30 kg3-7 dní31,65 €25,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitím leštenej kameniny získate estetickú podlahu s jednotným povrchom. To všetko vďaka rektifikovaným hranám, ktoré umožňujú pokladanie dlaždíc s tenkou škárou. Výrobok sa tiež vyznačuje nízkou nasiakavosťou a odolnosťou voči UV žiareniu. Nemusíte sa teda báť, že stratí svoju estetiku, ak ho umiestnite na miesto vystavené dažďu alebo slnku.
Vlastnosti a výhody
Pravdepodobne ste si už viackrát všimli, že dlaždice z jedného balenia sa mierne líšia veľkosťou – ide o prirodzený jav súvisiaci so spôsobom ich výroby. Ak však chcete, aby boli dokonale rovné, môžete použiť rektifikované dlaždice - ako napríklad tu prezentovaný produkt. Rektifikovaná kamenina je dodatočne spracovaná, vďaka čomu má dokonale rovné hrany a uhly. Tu zobrazený obklad bol pokrytý glazúrou. Týmto spôsobom sa prekryli všetky póry na jeho povrchu. Dlaždice sa tak ľahšie udržujú v čistote, pretože špina nepreniká hlboko do nich, ale zostáva na povrchu. Určite si pozrite aj iné dlažby z našej ponuky. Jeho dostupnosť si môžete overiť aj online v najbližšom obchode Castorama!
- Jemný povrch
- Vysoký lesk
- Opravené
- Trieda oderu IV
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 4 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Keramické |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 7 mm |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Tmavo-sivá |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Lexington |
| Hmotnosť produktu | 30 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Odolnosť voči oderu | Odolný voči oderu |
| Shell | Glazované |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907180135926 |

1850 + recenzí











