DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Leštená glazovaná kamenina Unique Ceramstic 60 x 60 cm 1,44 m2
Leštená glazovaná kamenina Unique Ceramstic 60 x 60 cm 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Leštená glazovaná kamenina Unique Ceramstic 60 x 60 cm 1,44 m23-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Navrhovaný typ kameninovej dlažby je ideálny na konečnú úpravu povrchov vo vnútri budovy, ale dobre poslúži aj ako podlaha na balkóne či terase. Vďaka výrobe z mimoriadne odolnej keramiky je tento výrobok odolný voči oderu a inému poškodeniu. Modro-béžová farba a vysoko lesklý povrch zdôrazňujú elegantný charakter obkladu.
Vlastnosti a výhody
Plánujete rekonštrukciu bytu a premýšľate, ako dokončiť podlahu tak, aby nielen atraktívne zdobila vybranú miestnosť, ale aby sa aj ľahko udržiavala v čistote? Výberom prezentovaného typu kameninového obkladu s vysokým leskom a digitálne tlačeným vzorom zatraktívnite priestor a jeho modro-béžový odtieň bude dokonale ladiť so svetlými dizajnovými prvkami. Vďaka zmesi ušľachtilých a prírodných surovín má tento prvok vysoké parametre odolnosti, takže ho môžete s úspechom použiť aj na vytvorenie domácej terasy. Naša ponuka obsahuje mnoho ďalších typov dlaždíc, dostupných v rôznych vzoroch a textúrach.
- Vysoká odolnosť proti oderu
- Veľmi nízka absorpcia vody
- Jemný povrch
- Vysoký lesk
- Rovnomerné, rektifikované hrany
- Digitálne tlačené vzory
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 4 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farba | Modrá a béžová |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Jedinečný |
| Hmotnosť produktu | 31 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Shell | Glazované |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907180135889 |

1850 + recenzí









