DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Grilovanie
- Grilovacie náradie
- Liatinový rošt 43 x 20,7 cm
Liatinový rošt 43 x 20,7 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Liatinový rošt 43 x 20,7 cm3-7 dní20,63 €16,77 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Liatinový rošt výrazne uľahčí a spríjemní prípravu jedla. Výrobok sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania a ľahko sa udržiava v čistote. Pomocou roštu ľahko upravíte plynový gril. Naša rozsiahla ponuka obsahuje mnoho ďalších doplnkov, ktoré sa vám budú hodiť počas grilovacej sezóny.
Vlastnosti a výhody
Účinný liatinový rošt 43 x 20,7 cm je skvelým riešením, ak chcete rýchlo a jednoducho upraviť svoj gril. Môžete ho jednoducho umiestniť na horáky plynového spotrebiča, čím získate tanier na pokladanie mäsa, zeleniny a iných jedál. Špeciálny dizajn výrobku znamená, že obsah bude vyprážaný rovnomerne zo všetkých strán. Liatinový rošt sa jednoducho používa. Okrem toho sa vyznačuje vynikajúcou kvalitou. Liatina je materiál odolný voči vysokým teplotám a ľahko sa čistí. Po každom použití odstránite z roštu všetky zvyšky jedla. Výrobok je určený pre plynové grily. Naša ponuka obsahuje mnoho ďalších doplnkov, ktoré sa vám budú hodiť pri grilovaní vonku.
- Úprava grilu
- Vysoký výkon
- Jednoduché čistenie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Grilovacia doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 430 mm |
| Šírka produktu | 210 mm |
| Počet horákov | 0 |
| Vrátane krytu | Bez krytu |
| Zahrnuté | Rošt |
| Hmotnosť produktu | 2000 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál | Liatina |
| Kompatibilita | Na použitie s plynovými grilmi |
| Reverzibilné | Zvrat nie je možný |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Kód produktu | 5059340137445 |

1850 + recenzí









