DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Elektrické náradie
- Sady elektrického náradia
- MacAllister sada skrutkovač + brúska 2,0 Ah / 5,0 Ah
MacAllister sada skrutkovač + brúska 2,0 Ah / 5,0 Ah
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
MacAllister sada skrutkovač + brúska 2,0 Ah / 5,0 Ah3-7 dní213 €173,17 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Bezdrôtový systém jednej batérie Mac Allister SOLO 18V poskytuje bezkonkurenčnú všestrannosť.
- Lítiová batéria poskytuje dlhší prevádzkový čas pri plnom výkone a možno ju kedykoľvek nabíjať.
- Dve rýchlosti zaisťujú optimálny výkon pri vŕtaní do dreva, kovu a muriva
- Vstavané LED svetlo poskytuje lepšiu viditeľnosť pri zlých svetelných podmienkach
- Samoupínacie skľučovadlo umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu bitov a príslušenstva
- Ochranný kryt 2 v 1 na rezanie a brúsenie
- Mäkký štart zaisťuje hladký rozbeh a minimálny spätný ráz
- Výmena krytu bez náradia Rýchla a jednoduchá výmena krytu
- Sada obsahuje 18V príklepovú vŕtačku Mac Allister a uhlovú brúsku. Sada obsahuje batérie Mac Allister SOLO s kapacitou 2,0 Ah a 5,0 Ah a nabíjačku. Štandardná doba nabíjania je 80 minút.
- 2-ročná záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Brúska a skrutkovač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Set |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mac Allister |
| Typ produktu elektrické náradie 1 | Akumulátorová vŕtačka |
| Typ motora | Kefa |
| Doba nabíjania | 1.33 hod |
| Počet elektrického náradia v súprave | 2 |
| Napätie | 18V |
| Napájacie napätie | 18V |
| Kapacita batérie | 5,0 Ah |
| Káblové/bezdrôtové | Bezdrôtový |
| Veľkosť skľučovadla | 13 mm |
| Chemické zloženie bunky | Lítium-ión (Li-ion) |
| Špecifikácie elektrického náradia 1 | 0 – 400 / 0 – 1500 ot./min |
| Špecifikácie elektrického náradia 2 | 8500 ot./min |
| Zahrnuté | 1 batéria 2,0 Ah, 1 batéria 5,0 Ah, 1 nabíjačka 2,4 A |
| Kód produktu | 5063022028983 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








