DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Vŕtačky, skrutkovače a kladivá
- MacAllister SDS plus 1500 W vŕtacie kladivo
MacAllister SDS plus 1500 W vŕtacie kladivo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
MacAllister SDS plus 1500 W vŕtacie kladivo3-7 dní118,29 €96,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Príklepová vŕtačka MacAllister SDS plus urýchli a zefektívni renovačné a stavebné práce. Elektrické náradie má ergonomickú, mäkkú rukoväť SDS plus, ktorá umožňuje rýchlu výmenu vrtákov. Tento model má mnoho funkcií, ako je vŕtanie, sekanie a vŕtanie s príklepom. Ak hľadáte iné zariadenia, pozrite si ďalšie vŕtacie kladivá s rôznym výkonom a funkčnosťou.
Vlastnosti a výhody
Príklepová vŕtačka MacAllister SDS plus 1500 W je vybavená inovatívnym motorom s chladiacim ventilátorom. Táto kombinácia komponentov zaručuje efektívnu prevádzku a ochranu pred prehriatím. Elektrické náradie má vymeniteľné uhlíkové kefky. Okrem toho má tri funkcie, ktoré sú užitočné pri rôznych renovačných a stavebných prácach – vŕtanie, sekanie a vŕtanie s príklepom. Príklepová vŕtačka MacAllister SDS plus sa vyznačuje jednoduchým ovládaním, ktoré je možné vďaka špeciálne navrhnutým rukovätiam. Vďaka štandardnej rukoväti a prídavnej rukoväti budete prístroj ovládať spoľahlivejšie. Okrem toho má náradie možnosť nastavenia rýchlosti a aretácie sekáča v ľubovoľnej polohe. V našom obchode nájdete mnoho ďalších modelov príklepových vŕtačiek.
- Vymeniteľné uhlíkové kefky
- Motor chladený ventilátorom
- Prídavná rukoväť s nastaviteľnou polohou
- Regulácia rýchlosti
- Zámok dláta v rôznych polohách
- Držiak SDS uľahčuje rýchlu výmenu vrtákov
- Funkcie vŕtania, vŕtania s príklepom a sekania
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vŕtačka SDS+ |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mac Allister |
| Dĺžka kábla | 2,5 m |
| Dĺžka produktu | 425 mm |
| Maximálny priemer vŕtania do betónu | 32 mm |
| Maximálny priemer vŕtania do dreva | 40 mm |
| Maximálny priemer vŕtania do ocele | 13 mm |
| Maximálna veľkosť skľučovadla | 13 mm |
| Šírka produktu | 126 mm |
| Výška produktu | 330 mm |
| Typ prepínača | Spúšťač |
| Typ motora | Kefa |
| Typ spojky | Bezpečnostná spojka |
| Rýchlosť zdvihu | 4350 bpm |
| Maximálna energia nárazu | 5J |
| Výkon vo wattoch | 1500W |
| Napätie | 240 V |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Modrá, šedá |
| Kód produktu | 5036581089894 |

1850 + recenzí











