DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Fasádne obklady
- Madera Stegu fasádny roh, 0,9 m
Madera Stegu fasádny roh, 0,9 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Madera Stegu fasádny roh, 0,9 m3-7 dní26,86 €21,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Fasádny roh Madera je ideálny pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Vďaka tomu z neho vytvoríte jedinečné dekorácie, ktoré dodajú okoliu elegantný charakter. Výrobok v matnej hnedej farbe je vernou imitáciou kameňa, takže ľahko splynie s okolím dvora.
Vlastnosti a výhody
Fasádna rohová sedačka Madera je produkt, ktorý nemôže chýbať pri zariaďovaní štýlového bytu. Vďaka nej si sami vytvoríte jedinečnú dekoráciu, ktorá dodá vašim miestnostiam jedinečný charakter. Matná hnedá dlažba dokonale imituje kameň, takže najlepšie vyzerá v elegantných a klasických interiéroch. Univerzálny produkt má široké uplatnenie, pretože vďaka svojim nadpriemerným vlastnostiam odolnosti je možné ho použiť aj v exteriéri. Je necitlivý na škodlivé účinky vody a náhle zmeny teploty. V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty z tejto kolekcie, vďaka ktorým si svoje steny vyzdobíte štýlovo.
- Počet metrov v balení: 0,9 metra
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 10 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 550 mm |
| Hrúbka produktu | 23 mm |
| Šírka produktu | 235 mm |
| séria | Madeira |
| Hmotnosť produktu | 11,5 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Kód produktu | 5907762305778 |

1850 + recenzí








