DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Testery farieb
- Magnat Ceramic azure tester achátových farieb 0,03 l
Magnat Ceramic azure tester achátových farieb 0,03 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Magnat Ceramic azure tester achátových farieb 0,03 l3-7 dní5 €4,07 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Dlhotrvajúca farba
- Odolný voči škvrnám, praniu a drhnutiu
- Pri lakovaní nestrieka
- Prípustné hodnoty pre maximálny obsah VOC: 30g/l
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| séria | Keramické |
| Doba schnutia | 3 hodiny |
| Informácie o VOC | 5 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 30 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec, valček alebo sprej |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Hmotnosť (kg) | 0,04 kg |
| Farba | Azúrový achát |
| Kód produktu | 5903973222224 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








