DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Testery farieb
- Magnat Ceramic biely diamantový tester laku 0,03 l
Magnat Ceramic biely diamantový tester laku 0,03 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Magnat Ceramic biely diamantový tester laku 0,03 l3-7 dní5 €4,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Keramický tester je produkt, ktorý môžete použiť doma na stenu, aby ste zistili, či je vybraný odtieň farby vhodný práve pre vás. Diamantová biela je teplá, svetlá farba, ktorá sa hodí do každého štýlu zariadenia miestnosti. Farba by sa mala nanášať na čistý a suchý povrch pomocou štetca alebo valčeka.
Vlastnosti a výhody
Ak si chcete vyskúšať farbu náteru a vidieť, ako bude vyzerať na stene vo vybranej miestnosti, môžete použiť tester zo série Ceramic. Vďaka nemu uvidíte, či sa biely diamantový odtieň hodí k štýlu úpravy danej miestnosti. Keramická farba z tejto kolekcie sa vyznačuje výbornou odolnosťou voči škvrnám, takže jej možnosti môžete hneď vyskúšať. Svetlá farba sa skvele hodí do malých interiérov, ktoré opticky zväčšia. Farba je univerzálna a teplá, vďaka čomu sa skvele hodí napríklad do jedálne a kuchyne. Tester by sa mal aplikovať na suchý a čistý povrch pokrytý základným náterom. Už po pár hodinách uvidíte efekt – uvidíte, či je zvolená farba tá správna. Dostupné sú aj iné farby z tejto série.
- Odolný voči drhnutiu a opakovanému praniu
- Pri lakovaní nestrieka
- Odolný voči škvrnám
- Dokonalé pokrytie a účinnosť
- Odolný voči dezinfekčným prostriedkom
- Výnimočná trvácnosť povrchovej úpravy a farby
- Odolné voči drhnutiu a opakovanému praniu; vynikajúce pokrytie a účinnosť; pri maľovaní nestrieka; odolný voči dezinfekčným prostriedkom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Emulzná farba |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Magnát |
| Pokrytie | 0,42 m² |
| Spotreba na liter | 14 m²/l |
| séria | Keramické |
| Doba schnutia | 2 hodiny |
| Informácie o VOC | 5 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 30 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna aplikačná teplota | 10 °C |
| Hmotnosť (kg) | 0,07 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Biely diamant |
| Kód produktu | 5903973124320 |

1850 + recenzí










