DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Testery farieb
- Magnat Ceramic tester jemných opálových farieb 0,03 l
Magnat Ceramic tester jemných opálových farieb 0,03 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Magnat Ceramic tester jemných opálových farieb 0,03 l3-7 dní5 €4,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak chcete vidieť, ako jemná opálová farba vyzerá na stene, môžete na jej časť aplikovať keramický tester. To vám umožní posúdiť, či sa náter hodí do miestnosti a ako vyzerá na svetle cez deň a večer. Produkt sa nanáša na stenu pomocou základných maliarskych nástrojov. Je dostupný v širokom výbere farieb.
Vlastnosti a výhody
Keramický tester farieb vám umožní vidieť, ako farba farby vyzerá u vás doma. Odtieň jemného opálu je svetlý, takže dobre poslúži v menších aj väčších miestnostiach v dome. Výrobok je keramická farba určená na vnútorné použitie. Používa sa na dekoratívne a ochranné zakrytie povrchov stien a stropov - je odolný voči škvrnám. Na stenu ho ľahko rozotriete pomocou maliarskeho valčeka alebo štetca. Tester stačí natrieť časť steny, aby zistil, či bude dobrým pozadím pre nábytok a doplnky. V ponuke sú testery na všetky odtiene série farieb Ceramic, takže si ľahko vyberiete odtieň, ktorý sa hodí do každej miestnosti vo vašom dome.
- Odolný voči drhnutiu a opakovanému praniu
- Pri lakovaní nestrieka
- Odolný voči škvrnám
- Perfektné krytie a účinnosť
- Odolné voči dezinfekčným prostriedkom
- Výnimočná trvácnosť povrchovej úpravy a farby
- Prípustná hodnota maximálneho obsahu VOC: max. 30 g/l
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Emulzná farba |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Magnát |
| Pokrytie | 0,42 m² |
| Spotreba na liter | 14 m²/l |
| séria | Keramické |
| Doba schnutia | 2 hodiny |
| Informácie o VOC | 5 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 30 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna aplikačná teplota | 10 °C |
| Hmotnosť (kg) | 0,07 kg |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Jemný opál |
| Kód produktu | 5903973141112 |

1850 + recenzí









