DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Malta Mapei Buildfix 110 Manhattan 20 kg
Malta Mapei Buildfix 110 Manhattan 20 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Malta Mapei Buildfix 110 Manhattan 20 kg3-7 dní60,50 €49,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Škárovacia malta je univerzálny prípravok, ktorý vám umožní rýchlo a efektívne vyplniť medzery medzi stenovými, stropnými a podlahovými dokončovacími prvkami, ako je kamenina, keramika, terakota, žula, mramor, dekoračný kameň a mnohé ďalšie. Produkt je vyrobený na základe inovatívnej receptúry, ktorá zabraňuje prenikaniu vody do náplne, čím chráni vašu aranžmán pred poškodením.
Vlastnosti a výhody
Škárovacia malta je inovatívny prostriedok, ktorý umožňuje jednoduché škárovanie priestoru medzi dlaždicami. Vhodné na použitie s povrchovými úpravami vyrobenými z materiálov, ako je kamenina, prírodný kameň, žula, mramor, keramika, ako aj mozaikové a sklenené obklady. Prípravok má aktívnu receptúru, ktorá zabraňuje prenikaniu vody hlboko do jeho štruktúry, a tým chráni miesta obzvlášť vystavené vlhkosti - preto sa oplatí používať ho v miestnostiach ako je kuchyňa, kúpeľňa, pivnica a mimo budovy. Pomocou škárovacej hmoty účinne zabránite rozvoju biologickej korózie, vďaka čomu zostane vaša úprava dlho estetická. Ochrana vašich dlaždíc pred rastom plesní a húb zníži riziko zdravotných komplikácií pre vás a vašu rodinu.
- Účinnosť: 0,5 kg/m2
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 20 kg |
|---|---|
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Manhattan |
| Výška nádoby | 400 mm |
| Šírka nádoby | 310 mm |
| Dĺžka nádoby | 90 mm |
| Kód produktu | 8022452049460 |

1850 + recenzí








