DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- Mapei Adesilex P9 elastické lepidlo biele 25 kg
Mapei Adesilex P9 elastické lepidlo biele 25 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Adesilex P9 elastické lepidlo biele 25 kg3-7 dní34,27 €27,86 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Elastické lepidlo Mapei Adesilex P9 biele je produkt určený na použitie v interiéri aj exteriéri. Dá sa použiť aj na podlahy a steny. Lepidlo je flexibilné a ľahko sa používa. Vyznačuje sa vysokou účinnosťou a mimoriadnou odolnosťou. Môžete ho použiť na lepenie izolačných materiálov vrátane polystyrénových dosiek alebo dosiek z minerálnej vlny.
Vlastnosti a výhody
Mapei Adesilex P9 elastické lepidlo biele 25 kg je produkt, ktorý možno použiť na mnohých miestach. Môžete ho použiť vo vnútri aj mimo budov. Vhodné aj na podlahy a steny. Tento produkt môžete použiť na lepenie izolačných materiálov, napríklad polystyrénových dosiek alebo dosiek z minerálnej vlny. Elastické lepidlo Mapei Adesilex P9 biele je flexibilné. Ide o ľahko použiteľný výrobok na báze cementu. Biele lepidlo je tiež mimoriadne odolné a pevné. Vyznačuje sa tiež vysokou účinnosťou. Vďaka tomu vystačí jedno balenie na nalepenie dosiek na veľkú plochu. Z ponuky predajne Castorama si môžete vybrať aj mnoho ďalších lepidiel. Nezabudnite ich zladiť s lepeným materiálom a povrchom, ktorý chcete dokončiť.
- Flexibilné
- Jednoduché použitie
- Efektívne
- Odolný
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Mapei |
| Výška nádoby | 480 mm |
| Dĺžka nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 120 mm |
| Maximálna hrúbka nanášania | 5 mm |
| Typ kontajnera | Taška |
| Doba schnutia | 14 dní |
| Maximálna teplota aplikácie | 35 °C |
| Spôsob aplikácie | Pac |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Krytie pri špecifikovanej hrúbke vrstvy | V závislosti od hrúbky vrstvy je účinnosť 2 - 5 kg/m2 |
| Zloženie | Cement |
| Hmotnosť produktu | 25 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8022452094415 |

1850 + recenzí








