DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- Mapei Adesilex P9 elastické lepidlo šedé 25 kg
Mapei Adesilex P9 elastické lepidlo šedé 25 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Adesilex P9 elastické lepidlo šedé 25 kg3-7 dní26,43 €21,49 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Elastické lepidlo Mapei Adesilex P9 šedé je produkt určený na použitie v interiéri aj exteriéri. Možno použiť na podlahy a steny. Tento produkt je flexibilný a ľahko sa používa. Vyznačuje sa vysokou účinnosťou a mimoriadnou životnosťou. Základom tejto hmoty je cement, ktorý zabezpečuje veľmi dobré spojenie.
Vlastnosti a výhody
Mapei Adesilex P9 šedé elastické lepidlo 25 kg je možné použiť na stavbách a pri renovácii. Toto je produkt, ktorý môžete použiť vo vnútri aj mimo budov. Vhodné na lepenie izolačných materiálov, ako sú dosky z minerálnej vlny, polystyrénové dosky alebo dosky pohlcujúce zvuk. Sivé elastické lepidlo Mapei Adesilex P9 nie je len flexibilné. Je to tiež ľahko použiteľný produkt šedej farby. Jeho základom je cement. Zabezpečuje veľmi vysokú odolnosť. Výrobok sa vyznačuje vysokou účinnosťou bez ohľadu na druh lepeného materiálu. Pozrite si aj ďalšie lepidlá dostupné v našej ponuke. Nájdete medzi nimi produkty určené na rôzne druhy materiálov a mnoho druhov povrchov.
- Flexibilné
- Jednoduché použitie
- Efektívne
- Odolný
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Mapei |
| Výška nádoby | 480 mm |
| Dĺžka nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 120 mm |
| Maximálna hrúbka nanášania | 5 mm |
| Typ kontajnera | Taška |
| Doba schnutia | 14 dní |
| Maximálna teplota aplikácie | 35 °C |
| Spôsob aplikácie | Pac |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Krytie pri špecifikovanej hrúbke vrstvy | V závislosti od hrúbky vrstvy je účinnosť 2 - 5 kg/m2 |
| Zloženie | Cement |
| Hmotnosť produktu | 25 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 8022452094422 |

1850 + recenzí








