DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- Mapei Adesilex P9 Express elastické lepidlo 25 kg
Mapei Adesilex P9 Express elastické lepidlo 25 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Adesilex P9 Express elastické lepidlo 25 kg3-7 dní31,65 €25,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Elastické lepidlo Mapei Adesilex P9 Express je rýchloschnúci produkt. Vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Produkt sa ľahko používa. Je tiež veľmi odolný. Je to účinné lepidlo, ktoré je vhodné na rýchlu renováciu. Jeho základom je odolný cement, ktorý poskytuje veľmi dobré spojivové vlastnosti.
Vlastnosti a výhody
Mapei Adesilex P9 Express elastické lepidlo 25 kg je produkt so všestranným využitím. Je vhodný najmä na rýchle renovácie. Tento produkt je rýchloschnúci. Vďaka tomu dochádza k viazaniu po krátkom čase. Flexibilné lepidlo Mapei Adesilex P9 Express je možné použiť v interiéri aj exteriéri. Je to produkt s vysokou účinnosťou a výnimočnou životnosťou. Jeho základom je cement, ktorý mu dodáva sivú farbu. Vďaka tomu je zmes veľmi odolná a poskytuje dobré spojenie. Z ponuky predajne Castorama si môžete vybrať aj mnoho ďalších produktov, ktoré sa vám budú hodiť pri stavbe či rekonštrukcii. Vyberte si aj veľkosť ich balenia tak, aby vyhovovala vašim potrebám
- Rýchloschnúce
- Flexibilné
- Jednoduché použitie
- Efektívne
- Odolný
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Mapei |
| Výška nádoby | 480 mm |
| Dĺžka nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 120 mm |
| Maximálna hrúbka nanášania | 10 mm |
| Typ kontajnera | Taška |
| Doba schnutia | 72 hodín |
| Maximálna teplota aplikácie | 35 °C |
| Spôsob aplikácie | Pac |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Krytie pri špecifikovanej hrúbke vrstvy | V závislosti od hrúbky vrstvy je účinnosť 2 - 5 kg/m2 |
| Zloženie | Cement |
| Hmotnosť produktu | 25 kg |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 8022452094408 |

1850 + recenzí








