DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Buildfix 113 malta šedá 20 kg
Mapei Buildfix 113 malta šedá 20 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Buildfix 113 malta šedá 20 kg3-7 dní60,50 €49,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Škárovacia malta je jednoduché riešenie, s ktorým jednoducho dokončíte aranžmán z rôznych druhov obkladov. Použitie tohto produktu chráni priestor pred vodou. Týmto spôsobom sa znižuje riziko výkvetov a rozvoja biologickej korózie, ktorá môže spôsobiť vážne ochorenia.
Vlastnosti a výhody
Škárovacia malta je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí hľadajú rýchly spôsob dokončenia medzier medzi rôznymi typmi obkladov. S úspechom sa dá použiť v aranžmánoch z kameniny, terakoty, dlaždíc, kameňa, žuly, mramoru a mnohých ďalších materiálov. Výrobok je odolný voči vode, preto sa ho oplatí používať na miestach obzvlášť vystavených vlhkosti, ako je kúpeľňa, kuchyňa, pivnica alebo vonkajšie časti budovy - na terase, balkóne, altánku alebo vo vnútri nádrží na vodu. Malta má neutrálnu farbu, ktorá rovnomerne vyplní oblasť škárovania, takže vaše povrchy si zachovajú estetický a konzistentný vzhľad. Prípravok navyše minimalizuje riziko vzniku húb a plesní, takže zaisťuje bezpečnosť vás a ostatných členov domácnosti.
- Šírka škáry: 0 - 6 mm
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 20 kg |
|---|---|
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Šedá |
| Výška nádoby | 400 mm |
| Šírka nádoby | 310 mm |
| Dĺžka nádoby | 90 mm |
| Kód produktu | 8022452049477 |

1850 + recenzí








