DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 100 biela 2 kg
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 100 biela 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 100 biela 2 kg3-7 dní39,31 €31,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biela malta Buildfix je určená na použitie na miestach vystavených vlhkosti a na miestach, ktoré chcete udržiavať v dokonalej čistote. Škárovacia hmota na keramické dlaždice je odolná, čo umožňuje jej pravidelnú dezinfekciu v kúpeľniach a kuchyniach. Jeho biela farba nežltne, vďaka čomu má malta estetický konečný efekt.
Vlastnosti a výhody
Špeciálna malta Buildfix je špecializovaný prostriedok určený na škárovanie špár medzi obkladmi vo vašej kúpeľni alebo kuchyni. Škára je vhodná na použitie v miestnostiach, kde je potrebné udržiavať vysoký stupeň hygieny a v miestnostiach vystavených vlhkosti. Vďaka prítomnosti epoxidových živíc je táto malta mimoriadne odolná. Je vodeodolný, čo vám umožní správne vyčistiť a dezinfikovať vašu kúpeľňu alebo kuchyňu. Produkt môžete použiť aj na obľúbené dokončovacie materiály používané v stavebníctve. Malta sa jednoducho nanáša pomocou gumeného hladidla. Na výber je vo viacerých farbách, takže si ju ľahko zladíte s použitým materiálom.
- Tepelná odolnosť: od -20°C do +100°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | biely |
| Výška nádoby | 140 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Dĺžka nádoby | 220 mm |
| Kód produktu | 8022452036088 |

1850 + recenzí








