DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 100 biela 5 kg
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 100 biela 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 100 biela 5 kg3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vďaka bielej malte Buildfix dosiahnete estetické a ľahko čistiteľné škáry medzi keramickými obkladmi na stene či podlahe. Škárovacia hmota je vodotesná, takže ju možno použiť na povrchy, ktoré budú často dezinfikované. Skvele sa hodí napríklad do kuchyne alebo kúpeľne.
Vlastnosti a výhody
Buildfix biela malta do kuchyne a kúpeľne je prípravok určený na škárovanie keramických obkladov a dlažieb. Môžete ho použiť na zvislé aj vodorovné povrchy, čím dosiahnete dokonalý konečný efekt. Výrobok má vodotesné vlastnosti, preto sa odporúča do miestností, kde je potrebné udržiavať vysoký štandard čistoty. Je ideálny pre často dezinfikované sanitárne a kuchynské miestnosti. Vytvára hladký povlak, ktorý odpudzuje vlhkosť a nečistoty, čím zabraňuje tvorbe nečistôt na jeho povrchu. Produkt je možné použiť aj v sprchovacom kúte. Malta Buildfix je dostupná v mnohých farbách, z ktorých si môžete vybrať, čo uľahčuje jej prispôsobenie farbe dokončovacích materiálov.
- Tepelná odolnosť: od -20°C do +100°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | biely |
| Výška nádoby | 205 mm |
| Šírka nádoby | 240 mm |
| Dĺžka nádoby | 240 mm |
| Kód produktu | 8022452036385 |

1850 + recenzí








