DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 110 manhattan 5 kg
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 110 manhattan 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 110 manhattan 5 kg3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Moderná škárovacia hmota Buildfix je produkt určený na vyplnenie inštalačných medzier medzi keramickými obkladmi. Je plne vodeodolný, čo znamená, že neabsorbuje vodu ani nečistoty. Preto je ľahké ju udržiavať v dokonalej čistote. Prípravok po aplikácii rýchlo schne, takže miestnosť je v krátkom čase pripravená na použitie.
Vlastnosti a výhody
Buildfix malta je zmes na báze epoxidovej živice určená na škárovanie škár medzi keramickými materiálmi. Môže sa použiť aj na betón a iné dokončovacie prvky používané v stavebníctve. Odporúča sa najmä do kuchyne a kúpeľne, pretože je odolný voči nečistotám a možno ho dezinfikovať čistiacimi prostriedkami – je vodeodolný. Malta je účinná, no treba pripomenúť, že jej spotreba závisí od šírky škár a formátu použitého keramického materiálu. Zmes je dostupná v baleniach rôznych objemov, takže si môžete vybrať množstvo, aké potrebujete. Na výber je niekoľko rôznych farieb škárovacej malty, takže si určite nájdete odtieň, ktorý potrebujete.
- Tepelná odolnosť: od -20°C do +100°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Manhattan |
| Výška nádoby | 205 mm |
| Šírka nádoby | 240 mm |
| Dĺžka nádoby | 240 mm |
| Kód produktu | 8022452036415 |

1850 + recenzí








