DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 111 strieborná 2 kg
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 111 strieborná 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 111 strieborná 2 kg3-7 dní39,31 €31,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Epoxidová škárovacia hmota Buildfix je určená najmä na konečnú úpravu stien alebo podláh v kuchyni a kúpeľni. Precízne vypĺňa priestor medzi keramickými obkladmi hladkou a jednotne farebnou hmotou. Strieborná farba sa hodí k sivým a bielym obkladom. Kĺb je možné dezinfikovať. Jeho použitie sa odporúča v sanitárnych a kuchynských miestnostiach.
Vlastnosti a výhody
Malta Buildfix zaisťuje nielen reprezentatívny vzhľad materiálov umiestnených na podlahách a stenách, ale aj ich odolnosť. Spoj v elegantnej, striebornej farbe slúži na vyplnenie priestoru medzi keramickým materiálom. Je veľmi univerzálny a je užitočný v každej fáze dokončovania domu. Je obzvlášť vhodný na použitie v miestach, kde je potrebné dodržiavať vysoký hygienický štandard, najmä v kuchyni a kúpeľni vrátane sprchovacieho kúta. Je odolný voči vode, takže ho rýchlo očistíte od nečistôt a vydezinfikujete. Nanesiete ho jednoducho gumenou stierkou. Je dostupný v širokej škále farieb, čo uľahčí výber správnej farby pre použitý obkladový alebo podlahový materiál.
- Tepelná odolnosť: od -20°C do +100°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Strieborná |
| Výška nádoby | 140 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Dĺžka nádoby | 220 mm |
| Kód produktu | 8022452036101 |

1850 + recenzí








