DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 111 strieborná 5 kg
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 111 strieborná 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 111 strieborná 5 kg3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Moderná škárovacia malta Buildfix poskytuje estetickú a trvácnu úpravu povrchu pokrytého keramickou dlažbou. Škárovacia hmota je vodeodolná, takže nečistoty a voda nevsakujú do jej povrchu. To uľahčuje udržiavanie hygienickej čistoty, čo je mimoriadne dôležité v miestnostiach, ako je kuchyňa a kúpeľňa.
Vlastnosti a výhody
Buildfix škárovacia malta je špecializovaná malta, ktorú možno použiť na konečnú úpravu podláh a stien v miestnostiach vystavených vlhkosti a nečistotám. Je vhodný najmä do kuchyne a kúpeľne, pretože je odolný voči oderu a pôsobeniu silných chemikálií – možno ho pravidelne dezinfikovať a utierať bez obáv zo straty farby. Strieborná farba sa hodí k sivým a metalickým keramickým obkladom. Voda sa nevsakuje do škárovacej hmoty, takže ju možno použiť napríklad na podlahu v sprchovacom kúte alebo vedľa vaničky. Ľahko sa nanáša gumeným hladidlom. Produkty Buildfix nájdete v našej ponuke v mnohých farbách a rôznych kapacitách na výber, takže si ľahko vyberiete maltu šitú na mieru vašim potrebám na konečnú úpravu.
- Tepelná odolnosť: od -20°C do +100°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Strieborná |
| Výška nádoby | 205 mm |
| Šírka nádoby | 240 mm |
| Dĺžka nádoby | 240 mm |
| Kód produktu | 8022452036408 |

1850 + recenzí








