DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 112 titánová 2 kg
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 112 titánová 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 112 titánová 2 kg3-7 dní39,31 €31,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Epoxidová malta Buildfix je škárou, ktorá sa vám bude hodiť v každej fáze dokončovania domu – môžete ju použiť napríklad ako odolnú škárovaciu hmotu na keramické obklady. Výrobok je odolný voči vode a chemikáliám, preto ho možno použiť aj v interiéri a skvele sa hodí do kúpeľne alebo kuchyne. Malta je dostupná v mnohých farbách, z ktorých si môžete vybrať.
Vlastnosti a výhody
Malta Buildfix je produkt určený najmä do kuchýň a kúpeľní - umožňuje udržiavať správnu hygienu a čistotu stien či podláh. Používa sa na škárovanie škár medzi keramickými materiálmi - vypĺňa škáry hladkou, rovnomerne sfarbenou hmotou, ktorá poskytuje estetickú povrchovú úpravu. Vhodné na použitie okolo sprchových vaničiek. Je odolný voči oderu, vode a čistiacim prostriedkom, vďaka čomu sa výnimočne ľahko umýva a dezinfikuje. Vďaka tomu ľahko udržíte potrebnú hygienu v kuchyni či sanitárnej miestnosti. Rýchlo a efektívne ho nanesiete pomocou gumenej stierky. Celá škála farieb dostupných v našej ponuke vám umožňuje jednoducho zladiť farbu škárovacej hmoty s použitým keramickým materiálom.
- Tepelná odolnosť: od -20°C do +100°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | titán |
| Výška nádoby | 140 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Dĺžka nádoby | 220 mm |
| Kód produktu | 8022452036125 |

1850 + recenzí








