DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 112 titánová 5 kg
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 112 titánová 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 112 titánová 5 kg3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Škárovaciu hmotu Buildfix možno použiť ako škárovaciu hmotu na škárovanie obkladov a dlažieb. Prípravok je vodeodolný, takže neabsorbuje vodu a nečistoty, čo uľahčuje udržiavať povrch dokonale čistý. Odporúča sa najmä do kuchyne a kúpeľne. Vhodné pre sprchové kabíny a sprchové vaničky. Nanáša sa gumenou stierkou.
Vlastnosti a výhody
Buildfix malta je špeciálna škárovacia zmes. Materiál na báze epoxidovej živice sa používa ako škárovacia hmota na škárovanie medzier medzi keramickými dlaždicami, ale aj ako malta pre iné dokončovacie materiály, napríklad betón. Dá sa použiť na zvislé aj vodorovné plochy vo vnútri domu. Pre svoju odolnosť voči nečistotám sa odporúča používať na miestach, kde je potrebné dodržiavať vysoký hygienický štandard, napríklad v sanitárnych miestnostiach, kúpeľniach a kuchyniach. Vhodné pre sprchové kabíny a sprchové vaničky. Ľahko sa nanáša gumeným hladidlom. Produkt je dostupný v mnohých farbách na výber, takže jeho odtieň ľahko zladíte s farbou obkladov.
- Tepelná odolnosť: od -20°C do +100°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | titán |
| Výška nádoby | 205 mm |
| Šírka nádoby | 240 mm |
| Dĺžka nádoby | 240 mm |
| Kód produktu | 8022452036422 |

1850 + recenzí








