DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 120 čierna 2 kg
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 120 čierna 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 120 čierna 2 kg3-7 dní39,31 €31,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kuchynská a kúpeľňová škárovacia hmota Buildfix poskytuje elegantný povrch stien a podláh v miestnostiach, kde chcete zachovať vysoký štandard čistoty. Škárovacia hmota po vyčistení nestráca čiernu farbu a je možné ju očistiť od nečistôt. Pretože po aplikácii rýchlo schne, umožňuje, aby boli miestnosti pripravené na použitie v krátkom čase.
Vlastnosti a výhody
Malta Buildfix v čiernej farbe je oteruvzdorná škárovacia hmota na keramické obklady s univerzálnym použitím. Môžete ho použiť v miestnostiach, kde sa vyžaduje vysoká hygiena, napríklad v kúpeľni, WC a kuchyni. Malta je odolná voči nízkym aj vysokým teplotám a možno ju použiť aj na škárovanie keramického materiálu v iných miestnostiach v dome. Čierna farba škárovacej hmoty nestráca svoju farebnú sýtosť – škárovacia hmota sa neotiera a je odolná voči nečistotám. Poskytuje trvanlivé spojenie a rýchlu aplikáciu pomocou gumeného hladidla. Široká škála farieb vám uľahčí výber správneho odtieňa škárovacej hmoty ladiacej s farbou použitej dlažby, vďaka čomu bude povrch pôsobiť esteticky a elegantne.
- Tepelná odolnosť: od -20°C do +100°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | čierna |
| Výška nádoby | 140 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Dĺžka nádoby | 220 mm |
| Kód produktu | 8022452036156 |

1850 + recenzí








