DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 131 vanilka 2 kg
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 131 vanilka 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 131 vanilka 2 kg3-7 dní39,31 €31,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitie škárovacej hmoty Buildfix v kúpeľni a kuchyni je výborný spôsob, ako vyplniť priestor medzi keramickými obkladmi. Výrobok je odolný voči oderu a dezinfekcii, preto ho odporúčame do sanitárnych a kuchynských miestností. Škárovacia hmota neabsorbuje vlhkosť a poskytuje elegantnú povrchovú úpravu.
Vlastnosti a výhody
Buildfix malta je zmes určená na škárovanie - je vhodná na škárovanie obkladov a dlažieb na plochách umiestnených vo vnútri stavby. Ide o epoxidovú škárovaciu hmotu, čo znamená, že je vysoko trvácna a odolná voči umývaniu. Preto sa ju oplatí používať najmä v miestnostiach, kde je potrebné dodržiavať vysokú hygienu, napríklad v kúpeľni alebo kuchyni – hladkú škárovaciu hmotu možno ľahko čistiť a dezinfikovať. Dá sa použiť aj vo vnútri vaničiek a sprchovacích kabín, nad vaňou alebo umývadlom. Na výber je v mnohých farbách, vďaka čomu je oveľa jednoduchšie zladiť jej odtieň s farbou použitého keramického materiálu. Ľahko sa nanáša – použite gumenú stierku.
- Tepelná odolnosť: od -20°C do +100°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Vanilkový |
| Výška nádoby | 140 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Dĺžka nádoby | 220 mm |
| Kód produktu | 8022452036170 |

1850 + recenzí








