DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 132 béžová 2 kg
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 132 béžová 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 132 béžová 2 kg3-7 dní39,31 €31,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Buildfix béžová škárovacia hmota pre kúpeľňu a kuchyňu precízne vypĺňa priestor medzi keramickým materiálom použitým na stenách a podlahách. Vďaka malte získate odolný spoj, ktorý je odolný voči strate farby. Škárovaciu hmotu vďaka svojim vlastnostiam využijete v miestnostiach vyžadujúcich hygienickú čistotu, ako je kúpeľňa alebo kuchyňa.
Vlastnosti a výhody
Epoxidová živicová malta Buildfix je určená na škárovanie medzier medzi keramickým materiálom kladeným na steny a podlahy. Silne lepivé prísady znamenajú, že ho môžete použiť aj ako lepidlo na kobercové materiály z kameňa alebo keramiky. Malta sa odporúča najmä do kuchýň, kúpeľní a iných miestností, kde je potrebné udržiavať vysokú hygienu a čistotu. Po vytvrdnutí je hmota odolná voči nečistotám, preto sa dá dezinfikovať a ľahko sa udržuje v dokonalej čistote. Pretože po aplikácii rýchlo schne, umožňuje rýchle ukončenie dokončovacích prác a uvedenie miestnosti do užívania. Je k dispozícii v mnohých farbách, z ktorých si môžete vybrať, čo uľahčuje prispôsobenie vašim potrebám.
- Tepelná odolnosť: od -20°C do +100°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Béžová |
| Výška nádoby | 140 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Dĺžka nádoby | 220 mm |
| Kód produktu | 8022452036163 |

1850 + recenzí








