DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 132 béžová 5 kg
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 132 béžová 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 132 béžová 5 kg3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Béžová škárovacia hmota Buildfix je moderná malta na vyplnenie medzier medzi keramickými obkladmi. Je odolný voči farebnému oderu a vodeodolný, vďaka čomu je ideálny do vlhkých miestností a na konečnú úpravu podláh v sprchovej vaničky alebo sprchovacej kabíne. Po vytvrdnutí je malta trvácna a odolná voči oderu.
Vlastnosti a výhody
Použitie malty Buildfix je výborným riešením pri škárovaní obkladov a dlažieb. Škárovacia hmota zaisťuje nielen elegantný vzhľad použitých materiálov, ale ich robí aj odolnejšími. Béžová škára sa používa na vyplnenie priestoru medzi keramickými, kamennými alebo betónovými dlaždicami. Je univerzálny - možno ho použiť v kúpeľni, kuchyni a iných sanitárnych miestnostiach. Odporúča sa na miesta, kde je dôležité dodržiavať vysoký hygienický štandard, pretože sa dá ľahko očistiť od nečistôt a dezinfikovať. Môžete ho použiť napríklad na podlahu v sprchovacom kúte. Buildfix je dostupný v celej škále farieb, čo vám uľahčí výber tej správnej farby k vybraným obkladom.
- Tepelná odolnosť: od -20°C do +100°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Béžová |
| Výška nádoby | 205 mm |
| Šírka nádoby | 240 mm |
| Dĺžka nádoby | 240 mm |
| Kód produktu | 8022452036460 |

1850 + recenzí








