DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 142 hnedá 2 kg
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 142 hnedá 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 142 hnedá 2 kg3-7 dní39,31 €31,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitie modernej malty Buildfix je skvelý spôsob, ako získať trvanlivú škárovaciu hmotu na povrchu dláždených stien a podláh. Zmes na báze epoxidového spoja je odolná a neabsorbuje vodu, takže je ľahké ju udržiavať v dokonalej čistote. Výrobok je možné použiť v interiéri - odporúča sa do kuchýň, kúpeľní a iných miestností dokončených keramickým obkladom.
Vlastnosti a výhody
Použitie malty Buildfix je riešením odporúčaným najmä do kuchýň a kúpeľní. Výrobok sa používa na vyplnenie medzier medzi keramickými materiálmi a môže byť použitý v interiéri. Bol vyrobený s použitím inovatívnej zmesi - voda a nečistoty neprenikajú do stvrdnutej hmoty, vďaka čomu sa ľahšie udržiava v dokonalej čistote. Vďaka odolným vlastnostiam malty je možné ju úspešne dezinfikovať domácimi čistiacimi prostriedkami, čo umožňuje udržiavať dokonalú hygienu v sanitárnych a kuchynských miestnostiach. Hnedá farba počas prania nestráca na intenzite. Vďaka tomu si škáry medzi dlaždicami zachovajú svoj pôvodný vzhľad po dlhú dobu. Produkt je dostupný v mnohých farbách, z ktorých si môžete vybrať.
- Tepelná odolnosť: od -20°C do +100°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Hnedá |
| Výška nádoby | 140 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Dĺžka nádoby | 220 mm |
| Kód produktu | 8022452036194 |

1850 + recenzí








